SERWIS

Firma NET-SYSTEM sc świadczy usługi z zakresu naprawy, przeglądu i konserwacji urządzeń biurowych - zarówno gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych, wdrażania systemów sieciowych, audiowizualnych, instalacji oprogramowania. Jakość tych usług, wieloletnia praktyka i w pełni profesjonalne podejście do naszej pracy sprawiły, że w krótkim czasie zyskaliśmy zaufanie klientów. Świadczą o tym doskonałe referencje, jakie nasi klienci nam wystawiają.

Niezawodny serwis i doskonale wykwalifikowany personel techniczny posiadający wieloletnią praktykę, to podstawa naszego sukcesu. Nasi klienci wiedzą, że kupując urządzenie, uzyskują jednocześnie dostęp do najlepszego serwisu i nie będą mieć żadnych problemów z jego użytkowaniem.

Większość konkurencyjnych firm serwisuje sprzęt tylko jednej marki. Nasi inżynierowie z Działu Serwisu są przeszkoleni w zakresie obsługi i naprawy wszystkich oferowanych przez naszą firmę marek. Posiadamy wyłączność na naprawę i serwis urządzeń biurowych marki RICOH i UTAX na terenie woj. łódzkiego.

Obsługujemy całą gamę urządzeń biurowych. Jaką korzyść może z tego mieć Twoja firma? Jeśli posiada urządzenia różnych marek, nie ma wygodniejszej formy serwisowania, niż wezwanie jednej firmy do obsługi wszystkich urządzeń. Pozwala to nie tylko uzyskać wszechstronną i profesjonalną pomoc, ale również obniżyć koszty świadczonych usług. Dlatego pomożemy Państwu w naprawie urządzeń innych producentów i dystrybutorów sprzętu biurowego: CANON, GESTETNER, HP, INFOTEC, KONICA, MINOLTA, NASHUATEC, PANASONIC, REX ROTARY, TOSHIBA, XEROX, BROTHER, OKI, SHARP, KYOCERA-MITA, LANIER, LEXMARK oraz wiele innych.

Co jeszcze wyróżnia nas spośród wielu firm naszej branży? Dajemy Państwu znakomite rozwiązanie w formie umowy serwisowej: UMOWA "KOSZT ZA KOPIĘ"

Jeżeli Państwa firma ma już dosyć ciągłych napraw swoich urządzeń biurowych przez nieudolne , nieautoryzowane serwisy, ciągłego ponoszenia coraz to nowych wydatków na eksploatacje itp. proszę zawrzeć z nami pisemną umowę serwisową. Zagwarantuje ona Państwu same zalety, między innymi:

  • idealny stan techniczny Państwa urządzeń biurowych;
  • doskonała jakość kopii/wydruków;
  • brak kosztów związanych z serwisowaniem urządzeń;
  • brak kosztów związanych z materiałami eksploatacyjnymi;
  • brak kosztów związanych z tonerami, zszywkami;
  • czas rekacji serwisu dostosowany do użytkownika;
  • opiekę indywidualnego Inżyniera Serwisu;
  • stały i kontrolowany koszt kopii/wydruku (płacisz wyłącznie za wykonana ilość, bez żadnych ukrytych kosztów)