O FIRMIE

NET-SYSTEM s.c. to dynamiczne przedsiębiorstwo informatyczne. Na rynku IT działamy od 2003 roku. Swoim klientom zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną. Dostarczamy sprzęt drukujący i komputerowy, oferujemy usługi serwisowe i projektowe, a także wdrażamy systemy informatyczne oraz oprogramowanie.

Głównym obszarem działalności, a zarazem specjalizacją firmy NET-SYSTEM s.c. jest wdrażanie nowoczesnych rozwiązań wspierających BIZNES. Staramy się dokładnie poznać potrzeby naszych klientów, a następnie szybko spełniać ich oczekiwania przez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Dlatego, w naszej ofercie znajdują się znane oraz cenione przez użytkowników najnowocześniejsze narzędzia i usługi z segmentu "pinting solution" i workflow, oraz systemy do analiz menażerskich - Business Intelligence.

Nasza oferta podzielona jest na grupy usług, dzięki czemu nasi specjaliści i inżynierowie są wyspecjalizowani w danej dziedzinie, co gwarantuje najwyższe kompetencje w poszczególnych grupach, a całość pozwala na profesjonalną realizację każdego projektu.