AKTUALNOŚCI

NET-SYSTEM sponsorem technicznym młodzików drużyny piłkarskiej Andrespolia Wiśniowa Góra rocznik 2007

 


andrespolia 1andrespolia2andrespolia3

 

NET-SYSTEM sponsorem technicznym drużyny piłkarskiej Włókniarza Łódź rocznik 2008 podczas turnieju MILAN CUP 2016

W sobotę, 17 grudnia 2016, w hali przy ul. Czernika 1/3 spotkały się zespoły z rocznika 2008 i młodsi reprezentujące następujące zespoły: Milan Scuola Calcio Łódź, RKS Mazovia, Metalowiec Łódź, RTS Widzew Łódź, Włókniarz Łódź, SP GOKSiR Lipce Reymontowskie, MKP Boruta Zgierz oraz Warta Sieradz.

Wielka uczta i święto piłkarskie! Mnóstwo pozytywnych emocji, walka do końca, rzuty karne decydujące o kolejnych awansach. Ponadto wspaniałe i cenne nagrody czekające na zawodników, a wśród niech nagroda główna: replika piłki, którą został rozegrany ostatni finał Ligi Mistrzów mający miejsce na stadionie San Siro w Mediolanie. Cała piłkarska dramaturgia w jednym miejscu we wspaniałej przyjacielskiej atmosferze!


milan cup1milan cup 2milan cup3

.NET-SYSTEM sponsorem Wędkarskiego Dnia Dziecka GSW MARYSINEK

W dniu 12.06.2016  z okazji Dnia Dziecka,odbyły sie zawody wędkarskie na zbiorniku MARYSINEK w gminie ANDRESPOL. Net-System był jednym ze sonsorów tego wydarzenia. Zabawa była udana, pogoda dopisala, nagrody rozdane. Zapraszamy za rok.

plakat

NET-SYSTEM uzyskał status PREMIER DEALER  na rok 2016/2017

Z dumą możemy poinformować, że za duże zaangażowanie w rozwój marki RICOH oraz wyniki sprzedażowe osiągnięte w 2015 roku - zostalismy uhonorowani najwyższym możliwym certyfikatem w autoryzowanym kanale sprzedażowym i serwisowym producenta RICOH. 

LOGO

NET-SYSTEM jednym z organizatorów V Kongresu Urbanistyki Polskiej

Z wielką przyjemnością  chcielibyśmy zaprosić naszych drogich klientów i współpracowników na najwiekszą w tym roku tematyczną Konferencję XIII Kongres Miast Polskich, która odbędzie się w Łodzi w dniach 9 -11.09 w siedzibie nowo zrewitalizowanej EC1. Firma Net-System jest jednym z organizatorów tego wyjątkowego przedsiewzięcia w skali krajowej. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym zaprezentujemy najnowsze urządzenia z portfolio marki Ricoh - w tym wyjątkowy aparat WG-M1

 


kongres1kongres2kongres3